Space (8.x-1.0-alpha8) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Tabs
he: לשוניות

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Space
he: רווח

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: LinkedIn
he: לינקדין
