Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Medium
ast: Mediu
