Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Medium
cs: Střední

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: of
cs: z

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
