Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Medium
hu: Közepes

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: of
hu: /

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
