Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Medium
is: Miðlungs

en: Next page
is: Næsta síða

en: of
is: af

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
