Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Medium
ne: माध्यम

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
