Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Page
se: Siidu

en: of
se: oktiibuot
