Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Medium
sl: Srednja
