Spacelift (8.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Medium
ar: متوسط

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة
