Spacelift (8.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Medium
eo: Medio

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
