Spacelift (8.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
