Spacelift (8.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
