Spacelift (8.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Pagination
nl: Paginering

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina
