Spacelift (8.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Medium
sk: Stredná

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana
