Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Medium
he: בינוני

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Featured
he: מובלט

en: Pagination
he: דפדוף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
