Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Medium
hi: माध्यम

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
