Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Medium
pl: Średnie

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: X-Large
pl: XL

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona
