Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Header
ro: Cap

en: Medium
ro: Mediu

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Featured
ro: Recomandat

en: Pagination
ro: Paginație

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină
