Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Utility
ca: Utilitat

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Medium
ca: Mitjana

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Featured
ca: Distintiu

en: Pagination
ca: Paginació

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina
