Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Header
eu: Goiburua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
