Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Utility
gl: Utilidade

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Medium
gl: Medio

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Featured
gl: Destacado

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Previous page
gl: Páxina anterior
