Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
