Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Medium
lv: Vidējs

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša
