Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Header
nn: Topptekst

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Featured
nn: Framheva

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
