Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Header
sl: Glava

en: Medium
sl: Srednja

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Featured
sl: Izpostavljeno
