Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Utility
vi: Tiện ích

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Medium
vi: Vừa

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Featured
vi: Tính năng

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Previous page
vi: Trang trước
