Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Processing
af: Verwerking
