Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: User registration
ca: Registre d'usuari

en: Processing
ca: Processant

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: 1 second
ca: 1 segon

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Initializing.
ca: Inicialitzant.

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: Completed @current of @total.
ca: S'han finalitzat @current d'un total de @total.

en: Default configuration hash
ca: Hash de la configuració per defecte
