Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Caching
fa: بکارگیری حافظه موقت

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Initializing.
fa: پیاده سازی.

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: Completed @current of @total.
fa: @current از @total تکمیل شده است.
