Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Add content
gl: Agregar contido

en: 1 day
gl: 1 día

en: Caching
gl: Caché

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: Processing
gl: Procesando

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Initializing.
gl: Inicializando.

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.

en: Completed @current of @total.
gl: Completaronse @current de @total.

en: Default configuration hash
gl: Hash de configuración por defecto
