Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.

en: Default configuration hash
gu: મૂળભૂત રૂપરેખાંકન હેષ
