Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Caching
eu: Cache-a

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Initializing.
eu: Abiatzen

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.

en: Completed @current of @total.
eu: @total-(e)tik @current osatu dira.
