Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Caching
fi: Välimuistin käyttö

en: Spam
fi: Roska

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: User registration
fi: Käyttäjän rekisteröityminen

en: Processing
fi: Käsitellään

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Initializing.
fi: Aloitetaan

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: Completed @current of @total.
fi: @current / @total valmiina.

en: Default configuration hash
fi: Oletusasetusten tiiviste
