Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: 1 day
ja: 1日

en: Caching
ja: キャッシュ

en: Spam
ja: スパム

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: User registration
ja: ユーザー登録

en: Processing
ja: 処理中

en: Action to take
ja: 実行するアクション

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: 1 second
ja: 1秒

en: 1 minute
ja: 1分

en: 1 week
ja: 1週間

en: Take action
ja: 実行して下さい

en: Initializing.
ja: 初期化中。

en: An error has occurred.
ja: エラーが発生しました。

en: Completed @current of @total.
ja: @total 中 @current 完了。

en: Default configuration hash
ja: デフォルト構成ハッシュ
