Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: Settings
pt: Definições

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Add content
pt: Adicionar conteúdo

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Caching
pt: Armazenando em cache

en: Spam control
pt: Controle de SPAM

en: User registration
pt: Registo de utilizador

en: Processing
pt: A processar

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 1 second
pt: 1 segundo

en: 1 minute
pt: 1 minuto

en: 1 week
pt: 1 semana

en: Initializing.
pt: A iniciar

en: An error has occurred.
pt: Ocorreu um erro.

en: Completed @current of @total.
pt: Concluído @current de @total.

en: Default configuration hash
pt: Hash da configuração predefinida
