Spambot (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: Processing
sl: V obdelavi

en: Initializing.
sl: Inicializacija.

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
