Spambot (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Caching
lv: Kešošana

en: Spam
lv: Surogātpasts

en: User registration
lv: Lietotāja reģistrācija

en: Processing
lv: Apstrādē

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 second
lv: 1 sekunde

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Initializing.
lv: Inicializējas.

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total
