Spambot (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: User registration
nl: Gebruikersregistratie

en: Processing
nl: Verwerken

en: Action to take
nl: Uit te voeren actie

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 1 second
nl: 1 seconde

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Initializing.
nl: Aan het initialiseren.

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Completed @current of @total.
nl: @current van @total gereed.

en: Default configuration hash
nl: Standaard configuratie hash
