Spambot (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Processing
ur: زیرِ عمل

en: Initializing.
ur: ابتداء کی جا رہی ہے۔

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔

en: Default configuration hash
ur: بنیادی ترتیب کی ہیش
