Spambot (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado

en: Processing
eo: Traktante

en: Initializing.
eo: Pravalorizante.

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.

en: Default configuration hash
eo: Haketo de defaŭlta agordo
