Spambot (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى نامى:
