Spamicide (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)
