Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Counter
he: מונה

en: Form name
he: שם השדה בטופס
