Spam Master (8.x-1.0-rc10) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: More
bg: още...

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Options
bg: Параметри

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Signatures
bg: Подписи
