Spam Master (8.x-1.0-rc11) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: More
fi: Lisää

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Version
fi: Versio

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Options
fi: Valinnat

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Signatures
fi: Allekirjoitukset

en: About
fi: Tietoja
