Spam Master (8.x-1.0-rc11) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: About
se: Birra
