Spam Master (8.x-1.0-rc12) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: More
vi: Thêm

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Version
vi: Phiên bản

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Signatures
vi: Chữ kí

en: About
vi: Giới thiệu
