Spam Master (8.x-1.0-rc14) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: More
be: Болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб
