Spam Master (8.x-1.0-rc16) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: More
si: තව

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
