Spam Master (8.x-1.0-rc17) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: More
el: Περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Version
el: Έκδοση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Options
el: Επιλογές

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Signatures
el: Υπογραφές

en: About
el: Περί
